Jako zaprljan sundjer

Najpreporucljivije je da peres vodom iz formiranog AQ. Ako tek treba ponovo da ga ponovo formiras onda sa cistom vodom. Nikako deterdzenti, sapuni ili bilo kakva hemija.
 
Problem nastaje kad se od lose hrane pune masnoce a koja se upotrebljava za ishranu riba ta ista masnoca nakupi na sundjeru i nema te vode koja ga moze oprati. E tu jedino preostaje da se promeni sundjer...a ja drugi nacin neznam a da se ne upotrebi hemija...

ps. jedan poznanik je doticnu spravicu oprao u masini za ves i posle se zalio da mu u akvarijumu pravi penu...:ebote:-los primer cishcenja sundjera:mrgreen:
 
Problem nastaje kad se od lose hrane pune masnoce a koja se upotrebljava za ishranu riba ta ista masnoca nakupi na sundjeru i nema te vode koja ga moze oprati. E tu jedino preostaje da se promeni sundjer...a ja drugi nacin neznam a da se ne upotrebi hemija...

ps. jedan poznanik je doticnu spravicu oprao u masini za ves i posle se zalio da mu u akvarijumu pravi penu...:ebote:-los primer cishcenja sundjera:mrgreen:

joj uzas ,a jel su ribice mirisale na lenor :ebote:

:sorry:izvinjavam se na offu
 
Problem nastaje kad se od lose hrane pune masnoce a koja se upotrebljava za ishranu riba ta ista masnoca nakupi na sundjeru i nema te vode koja ga moze oprati. E tu jedino preostaje da se promeni sundjer...a ja drugi nacin neznam a da se ne upotrebi hemija...

ps. jedan poznanik je doticnu spravicu oprao u masini za ves i posle se zalio da mu u akvarijumu pravi penu...:ebote:-los primer cishcenja sundjera:mrgreen:

Bravo Mirka, dala sa pravu dijagnozu! Upravo tako! Riba je bila kod neukog staratelja jer sam se ja selio iz stana u stan i on ju je prehranjivao i sad mi preostaje da kupujem nov ili ipak ima nada da to resim nekim prirodnim sredstvom...!? :(