Moji terarijumi

Eto bas lepo da si se vratio tom poslu a to znaci da cemo i mi malo da se "osolimo" :) I gledam ove forume o teraristici. Da li to moze da se smanji, eto u forum Kune zadnja poruka je napisana pre 6 godina.
 
Pa, iskreno gledam i ja sada, forum "Kune" bi trebalo prebaciti u forum "Egzoticni glodari i sitni sisari" posto nema toliko interesovanja o feretkama da bi se izdvajao poseban forum. Pre sest godina bile su aktuelnije dosta, ali danas interesovanje o feretkama je splaslo, tako da to moze da se spoji u jedan forum kako sam i naveo. Odradicu tako, nije problem.
 
... planiram i da obnovim neke teme i nesto novo ubacim, zapravo bice materijala jer od tih poslova je i sredjivanje radionice za izradu terarijuma i slicnih stvarcica...:)

Da li to znaci da se vracas u proizvodnju akvarijuma / terarijuma? Mozda je to danas i dobar posao, ko to zna :)
Eto cekamo to da malo ozivimo ovu teraristiku a verujem da ima dosta ljudi koji se bave time.
 
Tako je. :) Vracam se proizvodnji ali prevashodno terararijuma koji su za mene postali izazov jer tu dosta vise ima ideja i inovacija nego kod akvaristike. Mislim da se terararistika sto se tice interesovanja, vraca polako kao sto je bila pre deset godina. Interesovanje za teraristiku se polako povecava sto je najbitnije, mnogo se danas pristupa ozbiljnije nego pre, verovatno je internet ucinio svoje sa informacijama koji su svima dostupni sa mnogo vise sajtova o teraristici. Trenutno sam 50% zavrsio priprema...