Pozdrav sa Malte

monday

Member
6 Maj 2006
42
0
6
Malta
Cao svima!
Nakon sto sam slucajno natrcao na ovaj sajt i procitao mnogo poucnih tekstova i postova, odlucio sam da se ulogujem i pridruzim u diskusijama.
Akvaristikom se bavim tek nekih godinu i po. Poceo sam sa Malawi ciklidima u nekih 220l. Sada je to vec jedan stabilan akvarijum (kucam u drvo) gde redovno imam prinove.
Kada zavrsis osnovnu skolu obicno ides u srednju ili padnes i napustas sve. Moj problem je sto ja hocu pravo iz osnovne na univerzitet tj. REEF.
Videcemo vreme ce pokazati.
 
Dobrodosao monday... :)

Vidim da si vec pregledao forume i video dosta toga sto ti moze koristiti u morskoj akvaristici . Ja ti zelim sto brzi i kvalitetniji napredak, a u tome ti dosta mogu pomoci Jasenka i Boban.

...toliko i pisemo se... :wink:
 
Cao MOnday!
Dobrodoshao! Drago mi je shto imamo josh jednog zainteresovanog chlana sa nama. Kao shto vidish, ovde mozesh da prezentujesh i neke svoje slike i svoj akvarijum, pa, hajde na taj nachin da te malo boljje upoznamo. :)
Uzivaj na forumu! :D
 
Dobrodosao monday!
Nekako ne bih ciklide stavila u osnovnjak, nego su oni polako srednja skola (barem sam ih i sama tako dozivljavala). Za mene je osnovnjak neki mali akvarijic koji u sebi ima cuspajz od riba, sto sam i sama drzala u osnovnoj skoli :roll:
Nakon malawi ciklida presla na morsku, jedno kratko vrijeme paralelno, ali me je morska toliko ocarala da sam nakon toga sve slatkovodno zaboravila i svakim danom sve vise i vise uzivam u morskim carima.
Tu u morskom dijelu mozes naci dosta kvalitetnih tema, a ti slobodno pitaj do najmanje sitnice i koliko budemo mogli cemo te savjetovati.

Sto se tice ciklida, slikaj i postaj nam slike da vidimo kako ti ciklidici izgledaju, o njima nikada isto dovoljno price.
 
Dobro dosao!
Ako imas vremena i volje svasta mozes ovde nauciti!
Naravno i lepo se druziti!
Pozdrav!
:D
 
Dobro dosao Monday

Akvaristika nije bas kao skolovanje, dozvoljena su preskakanja lekcija i godina. Tako da slobodno zakoraci u morsku akvaristiku, o svemu tome se moze nauciti vrlo lako - ovde ili iz literature.
Moj savet - slusaj Jasenku :wink: :D
 
Evo i mene sa dobrodoslicom mada sa malim zakasnjenjem. Nije ni vazno jer smo se mi vec upoznali kroz diskusiju.

Lepo je da si se opredelio za morsku akvaristiku. Naoruzaj se strpljenjem i sve ce da dodje na svoje mesto tokom vremena. Kako napreduje tvoje iskustvo tako ce da napreduje i tvoj akvarijum.
Nemoj da se susdrzavas da diskutujes o svakoj stvari koja te zanima. Uvek ce neko da se nadje ko je nesto slicno ili cak isto radio pa ti takvi saveti mogu biti od koristi. Normalno i ti tvoje iskustvo i zapazanja treba da iznosis jer ce to svima nama da koristi.