Ramirez

coa.

Member
18 Maj 2006
629
11
18
Akvarijum Centar, Zemun
Ja sam jos gori od druga zopexa koga sam malocas iskritikovao :sampion:, jer se ni ne udostojim da napisem nista o ribi. :lol:
Mada sam u ovom slucaju najverovatnije u pravu, jer sta ima da se pise vise o ramirezima, jedino valja to dobro isfotografisati, pa zato evo jedne slike i prilike i dike iz mog akvarijuma :cool2:

[Broken External Image]:http://aquarium.rs/images/ram102.jpg
 
Imate, imate, gos'n Krcko, vi ste veleposednik, ali niste napravili dobre prioritete :cool2: Jedan ormar u stanu manje, mnogo srece uz patuljke. AKVARISTIKOM PROTIV ORMARA, VITRINA I BIBLIOTEKA !!! SVE TO NIJE POTREBNO DOK NE UDJEMO U EVROPSKU UNIJU!!! Samo jos treba da poludite pod stare dane;). A kad se to desi, nacicemo potomke od ovih za vas.
Pozdrav :hej:
 
I ja imam nekoliko ramirezi. Napalio sam Kiwi na apistogramma i ramirezi ciklide. Zahvaljujuci tome sada imam devet punih akvarijuma i jedan prazan. Ima tu jos dosta mesta, recimo da izbacim zamrzivac ili mozda da izvedem samoizbacivanje.
 
Vidiš , Bobanova ideja o samoizbacivanju bi i meni pomogla . Ionako se postavlja pitanje izbacivanja postojećih akvarijuma . :lol: Pozdrav
 
Deder Coa. nadji neke jednobojne, vidi kakvi su ti ko deca da su ih mackala ..
Kolko placas da te spasim tih crtanih filmova .. kvare scape .. :sorry:
 
ljudi zanima me dal bi ramirez dirao kozice? dal mogu zajedno? pozz za sve i hvala unapred na odgovoru!!
 
Ma moze, ja drzim ramove sa kozicama i nista im nefali ali kada dodju malci onda se pokaju sto su izasle iz sklonista :mrgreen:
 
moji Ramirezi kao cupkaju riciju,a ispod njih pasu koze i tako svakog dana.Cak sam par puta video da Ramirez glavom slucajno dok se sepuri pred zenkama udari kozicu koja se refleksno pomeri par cm i nastavi po svom.
Inace Coa brate u kakvoj su vodi ti ramirezi,cini mi se da imas najlepse obojene muzjake u ovom(i jedinom)delu sveta.