Kabomba .. nesto vise ?

Imam ja Cabombu Carolinianu vise od mesec dana i podivljala je. Raste ko luda. Vec sam je sisao i sadio te vrhove u drugi akv. I tamo su podivljale. Svetlo mi je slabasno a i jaka mi je cirkulacija. Voda mi je oko 6.2 -6.8 pH dKH ~6 dGH7 a temperatura 28. NO2 nula i NO3 ne mogu da razaznam boju koliko je bleda pa zakljucujem da je blizu nule. CO2 ne dodajem i nije mi jasno zasto je karakterisu kao tesku za gajenje. Cak mi je jedan akvarista prodavac pokazao knjigu gde je tezina gajenja ocenjena sa stepenom 1 od 5. 1 oznacava najlakse za gajenje.:confused:
Jel mozete da mi objasnite ove kontradikcije:?:
E da a uzeo sam i onu crvenkastu oko dve nedelje je imam i ona isto buja mada je bila u malo trulkastom stanju ali sad je zivnula.
 
paleoglodit da te nema, trebalo bi te izmisliti... Mora da postoji nešto što joj prija, možda muzika koju slušaš. Šalu na stranu, ovde su biljke uglavnom trulkaste po default'u oš u radnji, pa je vrlo teško da odmah bujaju, jer mi trebaju meseci od kupovine da ih oporavim i da se razrastu...
 
Slusam svaku kavalitetnu muziku i ne mogu bez nje. Jazz,Rock,Soul, Gospel, Duhovnu, New age, House, Reggae, Ethno, Cigansku izvornu , izvornu muuziku raznih krajeva sveta, Latin, latin Jazz, funk, Disco, Klasicnu, Dixie, Reagtime, Swig,Twist,Boogie woogie, Rock'n roll.Rockabily. electro, Psychadelic, Alternativu, hip-hop, hard rock,Operu,minimalisticku, pop, rave, flamengo , country..... neznam jel sam nesto zaboravio

Samo ne slusam Turbo folk i ovu tzv Dzukelsku(prevod grcke reci skiladika) grcku koja je analogna turbu i ne mogu heavy metal (nekad sam mogao). Mozda to pomaze rastu:ebote::rofl2: