Lacerta viridis – Zelembać

Evo ih suncaju se,malopre su jeli pa odmaraju malo ;) mali je jos plasljiv kad god pokusam da ga nahranim rukom pobegne ali kad provali da drzim tenebriju odmah dotrci:mrgreen:

Pozz
 
Nema veze puni su energije :D ovi moji po ceo dan se suncaju i ne silaze sa drveta,muzijak sidje i pobegne kad treba da ih nahranim .

Pozz
 
Extra,jel si primetio mozda ko koga vise juri,muzijak bi trebao nju non stop da smara :D jel mu je vrat plavlji nego kad si ga uhvatio?Mom je poplaveo extra vise ...


Pozz
 
Moras da ga napravis ako zelis da izvedes malce kad budes imao jaja . Neka neko strucniji napise kako moze da se napravi neki DIY inkubator .

Pozz
 
Razboleo mi se muzjak.:(:(:(Ne znam sta mu je bilo...:'(

Jel ziv posto kazes neznam sta mu je bilo?! Kako se ponasa?Reci malo vise o tome.Odvoji muzijaka od zenke da se ne desi i njoj nesto jer su vec upareni,njoj moras sad da trpas hrane jer je trudna.
 
Ne znam,suncao se na svom omiljenom mestu,izasao sam iz sobe,vratio se on je bio ispod drveta,okacen nogom o njega,kad sam ga uzeo u ruku poceo je nekontrolisano da se okrece,baca,posle toga je stao,a glava mu je bila okrenuta na gore,kao da je ukocio vrat.Pustio sam,ga napolje,zadnji put kad sam ga video,bio je ziv.:(:(:(