^^Pink^^

Da li ce izmedju "oka" i akvarijuma onim zljebom teci voda?

Nikad ne bih rekla da je u pitanju stiropor....sta se sve moze uraditi sa malo maste i puno volje i zalaganja....SUPER je :ziveli:
 
Jaka podrska nema sta ;) Hvala vam :)

Da tim zljebom ce teci voda, koja ce predstavljati tu suzu, makar ja to tako zamisljam.

I izvinjenje sto su slike malo istumbane, ne vidim opciju ili je nema da ispravim poruku, pa zato to tako stoji :D
 
To je vec rijeseno, postavljeno je crijevo, i samo jos posudica da se napravi, mada je zamisljena samo malo vremena i to je sve sredjeno.
Mislim da ce sutra sve biti pusteno u rad, pa cu postaviti sliku :)
 
Ajd jos malo da ispitujem...:mrgreen:

Jasno mi je za crevo ali kako cete vodu da podignete na visinu gde je oko? Da li je za to predvidjena posebna pumpa ili ce biti nekako uklopljeno u sistem akvarijuma?

I jos nesto...cime ste pricvrstili stiropor za zid (celu konstrukciju) ?

Bas mi se svidela ideja pa pomalo razmisljam da napravim nesto slicno. Nadam se da vam ne smeta... :oops:
 
Pumpa koja se do skoro nalazila u fontani ce presipati vodu od oka do akvarijuma i nazad.valjam_se

A stiropor smo pricvrscivali pomocu(rekose da se to zove) MontageKit-a.
Slobodno ti pitaj, ima da ti odgovorim na svako pitanje, ukoliko znaDem :) :hej:
 
I korito je po mom misljenju trebalo od stiropora u toj boji to bar nije tesko napraviti kada ste vec ovoliko odradili
Pozdrav :hej:

Kako mislis, za akvarijum jeli ?...ako mislis na njega on ce biti oblozen sa donje strane nekim kao zilama nesto tako.
Tako da ce da se vide ribice a pri dnu ce biti nesto od stiropora iste boje kao ovo gore, mislim nece odudarati ovoliko , ali do tad ima drugih stvari.
Ne znam kako sam objasnila nesto mi se jutros zamaglilo ali nadam se da kapiras, a ako ne cekaj jos malo:)

Katana, nadam se :hej:
 
Ajde i ja malo da zanovetam...zar nije na mestu akvarijuma mozda mogla da bude mala fontanica sa zlatnim ribicama? Neka plasticna posuda odgovarajuce boje pa oblozena stiroporom u stilu kako je uradjen onaj deo na zidu?:mrgreen:

Nesto slicno sam videla da rade za terase pa zasto ne bi moglo i u sobi. Nadam se da ne mislis da mnogo zanovetam...valjam_sevaljam_se
 
Vidis mene samo coa valjda dobro razumije:)
Ovako ajde da pojasnim, ako mi bude islo valjam_se
Akvarijum ce biti oblozen stiroporom, nekih mozda 4cm.
Znaci postavili smo ga na neko staklo, i sad ce da se obradi stiropor koji ce da se postavi oko njega (to ce izgledati kao da akvarijum izlazi iz stijene).
I onda ce to da se ofarba u istoj boji kao ovo gore, i doci ce ribice, ja sam htela isto japankice ali sef nece:p

Tako da mozda dodju neke male ribice buljave koje skakucu, lice vise na skakavca nego na ribu, trebaju pola akvarijuma vode i nekih panjeva pozadi.
Mozda znate kako se zovu, ja ne, a i odvratne su mi:p
(ha...sta kazete...kako sam dobro objasnila...ili nisam a???):rofl2:
 
...ahaaaaa.....:rofl2:

koje su dimenzije akvarijuma, cini mi se da nisu navedene.... :ebote:

i svidja mi se ideja da on izgleda kao da izlazi iz neke stene. A "shef" bolje da razmisli da li zeli "skakavce" u akvarijumu i oko akvarijuma ili nesto pristojno kao sto su zlatne ribice.....(iskreno, nemam pojma sta su to "skakavci") valjam_se