^^Pink^^

Dimenzije su 80x35 i ove dvije kosine sa prednje strane po 22cm...

A skakavci nisu toliko losi bre i nisu to SKAKAVCI :), ja ih samo tako zovem. Evo ti pravi naziv a i sliku cu da ti postavim :cool2:

Periophthalmus-ne znam nas naziv ali eto neka im ga skakavci :p

bcf8d83c32736eaf479005b6f29aa549.jpg
 
E da se vratimo nasim "skakavcima" Malo sam pitala gugletu sta je to jer nisam imala pojma. A i sad nije bolja situacija. :)

Dimenzije akvarijuma su, cini mi se, odgovarajuce da bude primecen u tom celom sklopu. Kad se bude naglasen sa tim dodacima od stiropora bice stvarno super.:cool2:

Hajte zavrsite sve pa da vidimo krajnji rezultat.;)
 
Sad cu malo da vas razocaram, posto smo vec sve napravili (osim ribica) i taman da snimimo kako to sve ide, pocelo da curi, znaci nije dobro silikonom popunjeno mesto dje voda izlazi u posudici u oku.
Pa sad jos malo silikona i valjda ce ubrzo da bude gotovo:(
 
:cool2:

Samo ja bih resio problem zvuka vode koji se dobija usled slivanja vode u akvarijum . Ako sedimo u prostoriji gde se ovako cuje voda, moze biti opterecenje za nasu psihu.:D

Mislim da to mozes vrlo lako resiti tako sto ces podici nivo vode i podici celokupni akvarijum od poda ka slivniku.
 
Drago mi je da je profunkcionisalo, i to dobro :cool2:

Lep kutak u vasem domu, nema sta. Sta je bilo sa planovima da delimicno oblozite akvarijum stiroporom?
 
Hvala vam puno:)
Sto se tice zvuka, nece se to toliko cuti kad se napuni akvarijum, kao sto sam rekla ovo je samo nesto na brzaka da mi ne cekate dugo :)
A akvarijum nije zavrsen jos ce da dodje taj okvir od stiropora i ribe i jos neke sitnice, makar vi to znate:D
 
Vala ja sta radim u poslednje vreme sa akvarijumima hehee muz bi me se odrekao haha.
Ja volim u svojoj kuci velike akvarijujme a i pored male dece ovako nesto bi bilo umesto lavora za brckanje...tako da valjam_se kod mene ne izvodljivo
ali kao sto ti rekoh ,lepo je ,u principu posebno ,originalno i to je ono sto mi se dopada:cool2:
 
valjam_se
Neces verovati ali ja takodje imam malu djecu, i to jedna 5god. a druga samo 2 god.:)
Evo koliko dugo stoji ovo ovako i nisu ni prilazile, mislim jesu prilazile ali nisu dirale nista:D...valjda imam srece:cool2: